EMİTT FUARI SONA ERDİ

Türkiye’nin en büyük dünyanın ise 5. büyük turizm fuarı olma özelliğini taşıyan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) sona erdi. Fuara katılan Ordu Büyükşehir Belediyesi standı ziyaretçi akınına uğradı.
30 Ocak-2 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar alanında gerçekleştirilen ve turizmciler açısından büyük öneme sahip olan fuarda, Ordu’nun tüm güzellikleri yurt içinden ve yurt dışından gelen seyahat acentelerine tanıtıldı.

BÜYÜKŞEHİR STANDINA YOĞUN İLGİ
Fuara damga vuran Ordu Büyükşehir Belediyesi standına gösterilen yoğun ilgi dikkatlerden kaçmazken stant yerli ve yabancı birçok tur şirketi ve vatandaşlar tarafından ziyaret edildi. Fuarda ayrıca Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan tanıtım materyalleri ile Ordu’nun tarihi ve kültürel değerlerinin yansıtıldığı kısa filimler fuarı ziyaret eden binlerce kişinin ilgisini çekti.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANINDAN ZİYARET
Ordu’nun tanıtımı için önemli çalışmalara imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi standı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy tarafından da ziyaret edildi. Bakan Ersoy’a Ordu Büyükşehir Belediyesinin turizm çalışmaları başta olmak üzere, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından fındık kullanılarak üretilen ve mitolojide “Ana Tanrıça” olarak anılan “Kybele” çikolatası ve diğer ürünlerle ile ilgili bilgi verildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here