ENGELLİLERE YAŞ GÜNÜ SÜRPRİZİ

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Mevlüde-Rıfat Poyraz Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan engelli vatandaşlar için işadamı eşleri tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı.

Bayan Yavuz, işadamı eşleri ile birlikte toplam 33 engelli vatandaşın katıldığı programda aralarında doğum günü olan toplam 19 kişi için de yaşgünü sürprizi yaptı.

Doğum günü pastasını Selda Yavuz ve işadamı eşleri ile birlikte kesen engelli vatandaşlar, söyledikleri şarkı ve türkülerle hem kendileri eğlendi, hem de davetlileri doyasıya eğlendirdiler.

“Bakıma muhtaç 18 yaş üzeri, 20-30 yaş arası bedensel, zihinsel ve ruhsal kadın engellilere hizmet verilen Mevlüde-Rıfat Poyraz Engelsiz Yaşam Bakım Merkezinde kalanlara yönelik işadamlarımızın değerli eşleri Sevgi Yürür, Feyza Yeşilova, Meral Poyraz, Mine Serdaroğlu, Elif Şenocak, Ruhiye Serdaroğlu, Ayşegül Yıldırım, Hilal Altaş’a düzenledikleri bu etkinlik dolayısıyla çok teşekkür ediyorum” diyen Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, ”Engellilerimiz için hep birlikte yine değişik etkinlikler yapacağız. Onların mutluluğu bizim için çok önemli” şeklinde konuştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here