PERŞEMBE’DE BETON YOL SEFERBERLİĞİ

Perşembe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri beton yol çalışmalarına devam ediyor.
Perşembe Belediyesi tarafından başlatılan beton yol projesi kapsamında dış mahallelerde yollar beton yola kavuşmaya devam ediyor. Bu kapsam da ekipler, Selimiye, Çamarası, Hacılar Yarlı ve İmeçli mahallelerinde beton yol çalışması yürütüyor.

“ÇALIŞMALARA HIZ VERDİK”

“Milletimizin ayağını çamura değdirmemeye söz verdik” diyen Başkan Mustafa Sayım Tandoğan “Millete verdğimiz sözü tutmak için çalışıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizin dış mahallelerde başlattığı beton yol çalışması 2019-2020 yılları arasında da devam edecek. Bu kapsam da bu projemizin 1. Etabı olan çalışmalara başladık” ifadelerini kullandı.

“BETON YOL ÇALIŞMASININ STARTINI VERDİK”

Perşembe için gece-gündüz çalıştıklarını ifade eden Başkan Mustafa Sayım Tandoğan, “ 1 Nisan’dan önce söz verdiğimiz gibi 54 mahallemin tamamında yol sorunu kalmayacak demiştik. Bu sözüme istinaden ilçemizde ara yollarımızda beton yol çalışmalarına başladık. Geçmişe bakarak değil geleceğe umutla koşan bir Perşembe’yi Markaşehir yapma yolunda inşa etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu kapsam da ekiplerimizle beraber, 259 gündür gece gündüz demeden adım adım tüm hemşehrilerimin yanında olmaya büyük önem veriyoruz. Biz birlikte ve beraber oldukça aşamayacağımız hiç bir zorluk, başaramayacağımız hiç bir engel olmayacaktır. Perşembemiz 54 mahallesinin her bir köşesi aynı öneme aynı özene benimle birlikte Mustafa Sayım Tandoğan farkını hissedecektir. Seçim zamanında hangi mahalleye ne söz verdikse bu sözleri yerine getireceğiz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here