TÜRKİYE İKİNCİSİ SÜHEYLA ELMA MADALYASINI ALDI
 
Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği “minnettarız” mektup yarışmasında Türkiye 2. olan Fatsa Gençlik Merkezi üyesi Süheyla Elma, Fatsa ilçesindeki evlerinde yapılan törenle madalya ve hediyelerine kavuştu.
 
Gençlik ve Spor Bakanlığı, tüm dünyayı etkileyen yeni tip korona virüsle mücadelede ön saflarda yer alan sağlık çalışanları İçin düzenlediği “Gençlerden Mektup: Minnettarız” mektup yarışmasına katılan Fatsa Gençlik Merkezi Üyesi Süheyla ELMA, online olarak gerçekleştirilen 7.562 kişinin katıldığı 13-17 ile 22-29 yaş aralığında düzenlenen yarışmada 13-17 yaş gurubunda Türkiye ikincisi oldu.
 
Süheyla Elma’nın Fatsa İlçesinde bulunan evlerinde yapılan törende Gençlik ve Spor Bakanlığından gönderilen hediyeler Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Fatsa Gençlik Merkezi Müdürü Berat Şahin ve Süheyla Elma’nın annesi ve babası tarafından takdim edildi.
 
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Fatsa Gençlik Merkezi üyesi Süheyla Elma Ünye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi 9. Sınıfta okuyor.
Hediyelerine kavuşan Süheyla Elma “ Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın düzenlediği Gençlerden Mektup: Minnettarız yarışmasında Türkiye İkincisi oldum. Bu yüzden çok mutluyum. Öncelikle Gençlik ve Spor Bakanımıza ve tüm Sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here